F1A1101 25.5 2014     neděle 11:00 Paramo St.Hradiště doma     4 : 14     0
F1A1302 24.5 2014 sobota 11:00 Paramo Dříteč/Býšť doma     2 : 0     3
F1A1403 28.5 2014 středa 17:00 Moravany Paramo venku     0 : 9       3

č.zápasu datum den hodin kdo s kým kde výsledek body
F1A0103 4.9 2013 středa 16:30 AFK SKP Pce Paramo venku       0 : 3    3
F1A0202 28.9.2013 sobota 13:30 Srch Paramo venku       2 : 11    3
F1A0304     11.10.2013 pátek 17:00 Mikulovice Paramo venku       0 : 2    3
F1A0401 29.9.2013 neděle 10:30 St.Hradiště Paramo venku         7 : 7     1
F1A0602 10.10.2013 čtvrtek 17:00 Dříteč/Býšť Paramo venku       5 : 7    3
F1A0703 17.10.2013 čtvrtek 16:30 Paramo Moravany doma       5  : 1    3

Mikulovice - Paramo  0 : 2  - je to fotbal na který se dá koukat, moc hezký zápas a zasloužená výhra

Dříteč - Paramo  5 : 7  - bohužel jsem nebyl přítomen, nemohu komentovat

St.Hradiště - Paramo  7 : 7  - že je fotbal i hra emocí, o tom jsme se přesvědčili v dnešním zápase. Soupeř začal velmi aktivně a po 6 min. vedl 3:0 a v poločase 5:1 . V druhém poločase jsme začali aktivně a nakonec podle našich záznamů jsme uhráli remízu 7:7 . Soupeř ovšem tvrdil že vyhrál 7:6 což vyvolalo vášně v řadách fanoušků na obou stranách. Na jaře bude odveta určitě zajímavá.

Srch - Paramo  2 : 11  - výsledek zcela odpovídá naší převaze. Musím ale poznamenat, že polovina soupeřova mužstva hrála i předchozí zápas "10" . Proto jsem soupeři půjčili dobrovolně 3 hráče, aby měl alespoň na střídání.

AFK SKP Pce - PARAMO  0:3 - pro většinu hráčů to byl první zápas na větším hřišti. Dá se říct že jsme měli utkání celou dobu pod kontolou a po poločace 1:0 jsme celkově vyhráli 3:0 . Branky : Pavlata, Pečínka, Ždímal