Trenér : Machač Jan ....................  tel.: 731 490 158

Vedoucí mužstva : Benda Luboš .... tel.: 602 463 143

Fotbalový turnaj v Přelouči dne 18.2.2012
hráno ve Chvaleticích

Dne 18.2.2012 se naši nejmenší fotbalisté "8" zúčastnili fotbalového turnaje který pořádal

oddíl FK Přelouč .

Turnaje se zúčastnilo osm družstev ve dvou skupinách po čtyřech.

1. skupina :   FK Přelouč , Paramo Pardubice , Pardubičky , Velim

2. skupina :   Přelovice , Třemošnice , FK AS Slovan Pardubice , Havlíčkův Brod

Hrací systém byl ve skupinách každý s každým a pak první dva křížem semifinále , a pak křížem o umístnění. Celkem na kluky čekalo minimálně 5 zápasů .

K zápasům našeho mužstva :

Sestava :

brankář : Vojtěch Benda

obrana : Votava David , Kopa Filip , Kosek Jakub , Svatoň Jaromír

útok :     Machač Jan , Hamáček Michal , Křepelka Jan , Dušek David , Benda Ondřej

1. zápas :  Přelouč - Paramo   0 : 0  - oboustranně vyrovnané utkání skončilo spravedlivou

remízou

2. zápas : Paramo - Velim      3 : 0  - celý zápas jsem měli pod kontrolou a zaslouženě vyhráli

3. zápas : Paramo - Pardubičky  3 : 0  - vítězstvím jsem si zajistili výhru v základní skupině a

postup do semifinále

Semifinále : Paramo - FK AS Slovan Pardubice  0 : 0 v základní hrací době

2 : 1 na penalty

Na hráčích obou mužstvech byla znát trochu únava. Utkání bylo velmi vyrovnané .

Moc vyložených šancí si obě dvě mužstva nevypracovala, až na nastřelené břevno po střele Jakuba Koska asi minut a půl před koncem zápasu. Vzhledem k tomu, že utkání skončilo remízou tak o tom kdo postoupí do finále rozhodly penalty.Dvě penalty jsme s proměnily a dvě penalty soupeře chytil náš brankář .Postupujeme do FINÁLE !!!!!!

Finále :  FK Přelouč - Paramo Pardubice    0 : 1

Tak jak turnaj začal, tak i skončil vzájemným zápasem těchto družstev.

Finálové utkání se po dohodě hrálo na 2 x 10 minut, a bylo to velmi napínavé až do konce.

Na našich hráčích bylo vidět že chtějí vyhrát a že do toho dají zbytek sil.

První poločas skončil remízou 0 : 0 . Na začátku druhého poločasu jsem se ujaly vedení když gól dal Jan Machač. Pak jsme po chybném střídání hráli 1 minutu ve třech, ale kluci si s tím poradili. V závěru se soupeři zranil (nejlepší hráč turnaje) Libor Voženílek a na naší straně nedohrál pro zranění Filip Kopa. Nicméně jsem soupeře do žádné šance nepustili a drželi je v dostatečné vzdálenosti od naší brány. Naši nadšení fanoušci odpočítali konec zápasu a kluci se radovali z celkového vítězství na turnaji.

Gratulace patří všem hráčům !!!!!!

Fotbalový turnaj v Pardubicích dne 25.2.2012

Dne 25.2.2012 se naši nejmenší fotbalisté „8“ zúčastnili fotbalového turnaje,

který pořádal OFS .

Turnaje se zúčastnilo deset družstev ve dvou skupinách po pěti.

1.skupina: FK AS Pardubice, Paramo Pardubice, AFK Horní Jelení, Body Bukovka, Přelovice

2.skupina: SK Pardubičky, FK Pardubice, Holice, Lipoltice, Lázně Bohdaneč

Hrací systém byl ve skupinách každý s každým a pak první dva křížem semifinále, a ostatní

o umístnění.

K zápasům našeho mužstva: z důvodu velké marodky, kdy jsem chtěl ve čtvrtek naši účast zrušit, jsme museli povolat i několik hráčů z „10“

Sestava :

obrana : Votava David, Troják Adam,  Kosek Jakub , Svatoň Jaromír

útok :     Machač Jan, Křepelka Jan, Benda Ondřej, Šernberský Jakub, Dávid Sebastián, Sedlák Jan, Votava Jakub

1.zápas :  Paramo –FK AS Slovan Pce  3 : 2 – po našem vedení 2 : 0 soupeř dokázal

vyrovnat , nakonec jsme uhráli výhrou 3 : 2 , kdy

si dal hatrick Jakub Votava

2. zápas : Paramo – AFK Horní Jelení  2 : 0  - celý zápas jsem měli pod kontrolou a zaslouženě vyhráli. Skoroval Křepelka Jan a Svatoň Jaromír

3. zápas : Paramo – Body Bukovka  4 : 0  - vítězstvím jsme uhráli celkem s přehledem

a skorovali hráči Šternberský Jakub , Křepelka Jan , Votava Jakub

4. zápas : Paramo – Přelovice  1 : 0 – od tohoto zápasu vzhledem k stížnostem z řad soupeřů u pořadatele turnaje jsme „zakázali“ aby Jakub Votava dával góly – všechny svou dovedností až moc přečníval. Jediný gól dal Machač Jan a postupujeme z prvního místa ve skupině.

Semifinále : Paramo – FK Pardubice  0 : 1

Jakub Votava se držel pokynů až moc důsledně, kdy několikrát šel sám na bránu, kde zastavil a hledal mladší spoluhráče, kteří by skórovali. Což se nám vymstilo v závěru, kdy jsme dostali gól asi 15 sekund před koncem, podle mého „zaujatého“ soudu po celkem hrubém faulu na brankaře, kdy měl míč v držení. Asi to byla „kompenzace“ za naši trochu starší sestavu na tomto turnaji. Budeme hrát o 3. místo .

Utkání o 3. místo.     Paramo – Lipoltice  1 : 0

Před zápasem kluci okukovali poháry pro první 3 mužstva turnaje. Jejich odhodlání bylo velké a bylo jasné že nechtějí odejít s prázdnou. Soupeře k ničemu moc nepustili.

Jediný gól dal Adam Troják a tím jsme všichni vybojovali bronzovou placku.

Pro úplnost dodávám, že celkovým vítězem turnaje se stalo mužstvo AFK Horní Jelení, které porazilo FK Pardubice 1 – 0 .