P A R A M O J U N I O R

historie

Vítejte na stránce paramojunior.websnadno.cz v sekci historie

Úpravu tohoto bloku zahájíte dvojklikem...

Soupiska...
 
  Soupiska starších elevů "B"
 
Trenér: Tomáš Velinský (tel.: 604 132 681; e-mail: paramojunior@gmail.com )
 
SOUPISKA:
Dudík Jiří
Sedlák Mikuláš
Pětioký Jan
Hrdinka Vojtěch
Freiberk Jan
Studnička Matyáš
Smetana Matyáš
Votava Jakub
Šulc Jan
Troják Adam
Velinský Šimon
Benda Vojtěch
Kopa Filip
Voženílek Libor
 
 
 
   
 
 
 
         
 

 

  •  

Závěrečný turnaj o okresního přeborníka

Paramo B  vs  Lipoltice  3:1

Střelci: Votava Jakub 2, Dudík Jiří 1

Všichni , kdož jsme byli na tomto turnaji, musíme ocenit výkon našich kluků nejenom v tonto zápase , ale v celém turnaji. Byl ,jsem spokojen , že první zápas jsme hráli právě proti klukům z Lipoltic. Hoši předvedli přesně to , co jsme si řekli v kabinách. Byli jsme bojovní, pěkně jsme kombinovali a vedli jsme si i celkem dobře v obranné činnosti, kde naši kluci v minulosti dělali často chyby. Určitě k tomu přispěla znalost soupeře. Byl to pro nás dobrý odrazoví můstek do dalších zápasů, o kterých jsme věděli, že budou daleko těžší.

Paramo B  vs FK Pardubice 1:7


Střelci: Voženílek Vojtěch

Tento soupeř byl pro naše kluky soupeř nad naše síli. Dle trenera Tomáše Velinského to bylo to nejsilnější , co mohli Pardubáci poslat. Začátek utkání byl optimistický, naši kluci dali góla, ale to už bylo do konce zápasu vše. Musím přiznat , že soupeř nás přehrával. Avšak naši kluci bojovali a snažili se buď kombinací , nebo individuálně pronikat před soupeřovu branku a brankaře soupeře celkem často ohrožovali.  Věkoví rozdíl mezi námi a soupeřem se projevil, avšak  kluci zanechali velice dobrý dojem a i když výsledek vypadá hrozivě , ostudu určitě neudělali ba naopak , z předvedené hry jsme měli velice dobrý pocit a všechny kluky jsme pochválili.

Paramo B vs Paramo A 2:7

Střelci: Voženílek Vojtěch 2

A nastalo to , na co jsme se všichni těšili a na co jsme netrpělivě čekali. DERBY. Soupeře jsme z počátku zaskočili kombinací , bojovností a individualní šikovností všech našich kluků. Ujali jsme se opět vedení a všichni zkoprněli. Po chvilce soupeř přeci jenom našel ztracenou rovnováhu a začal naše kluky převyšovat. Přeci jenom věkový rozdíl byl znát. Ale kluci nedali soupeři nic zadarmo a mohu klidně říct, že je notně potrápili. Opět mohu směle tvrdit , že výsledek neodpovídá hře na trávníku, ale bohužel fotbal se hraje na góly. 

Závěrem bych chtěl všechny kluky z našeho béčka pochválit za předvedenou hru , nevypouštěli souboje, prosazovali se proti klukům o dva roky starším, dovedli jim vstřelit góly, kombinace jim taky vycházela a hlavně nesedli si před nikým na prdel. Děkuji všem rodičům za podporu a přeju Vám i Vašim dětem mnoho sportovních úspěchů v příštích sezónách. A klukům co po této sezóně odcházejí přeju nové a dobré kamarády a ať se jim daří. Toto je můj poslední příspěvek , tak na mě nevzpomínejte ve zlém.

                                                                                Kollis

 

 

 

 

 

Paramo vs Zdechovice 8:5

Střelci: Voženílek Vojtěch 3, Pětioký Jan 2, Votava Jakub 2, Voženílek Libor 1

4.5.2011 se uskutečnilo poslední mistrovské utkání našich kluků proti borcům ze Zdechovic. Po delší době se sešlo dost kluků a mi jsme mohli postavit dvě kompletní pětky. Naši kluci hráli v pohodovém tempu a dá se říci, že soupeře trochu podcenili. Sice předváděli pěknou  kombinační hru , ale horší to už bylo se zakončením. Nedařilo se moc hlavním střeleckým oporám, ale se skřípěním zubů dokočírovali zápas k výtěznému konci. Teď už se budeme těšit na turnaj o okresního přeborníka a budeme našim klukům držet palce.

                                                                                                    Kollis

Paramo B  vs  Choltice  4:3

Střelci: Dudík Jiří 1, Kopa Filip 1, Voženílek Libor 1, Voženílek Vojta 1

26.5.2011 se uskutečnilo mistrovské utkání našich kluků proti sqadře z Choltic. Bylo to střetnutí dvou různých pojetí kopané. Naši kluci předváděli kombinační a místy líbivý fotbal, soupeř nakopával dlouhé míče před našeho brankaře a snažil se je dorážet. Opět se objevila naše slabina, což je mizerné zakončení. Myslím si , že v úmorném vedru a po hokejbalovém turnaji na základce kluci předvedli celkem slušný výkon. Zbývá nám poslední mistrák proti Zdechovicům a posléze turnaj o okresního přeborníka, doufejme , že vše dopadne dobře a kluci půjdou spokojeni na prázdniny.

                                                                      Kollis

FK 1899 Pardubice vs Paramo B  6:1

Střelci: Dudík Jiří 1

Dne 24.5.2011 se uskutečnilo mistrovské utkání proti chlapcům z letního stadionu. V umorném vedru se naši kluci ujali vedení a předváděli celkem pěkný výkon. Bohužel po chvíli začali kluci kupit jednu chybu za druhou a dostali jsme úplně zbytečné góly. Měli jsme dost příležitostí ke skórování, avšak nepodařilo se nám proměnit vcelku hodně vyložených příležitostí a to soupeř nekompromisně trestal. Bylo znát , že nám chyběli klíčoví hráči Jakub Votava a Honza Šulc. Dle mého názoru bychom je s těmito borci porazili. Budeme doufat, že ve čtvrtek kluci složí reparát a porazí Choltice.

                                                    Kollis

Lipoltice vs Paramo 7:9

Střelci: Votava Jakub 4, Voženílek Vojta 3, Dudík Jiří 1, Voženílek Libor 1

15.5.2011 Se uskutečnilo mistrovské utkání našich kluků proti tradičnímu soupeři  z Lipoltic na jeho půdě. Tento souboj byl monstrózní. Ofenzivní smršť z obou stran. Dalo by se říct - souboj titánů. Souboj dvou pojetí útočného fotbalu. Kolektivní a kombinační hra v podání našeho týmu versus boj party kluků okolo jedné velice kvalitní individuality v podání Lipoltic. Dle výsledku je vidět , že se kluci nesoustředili na obranu ani na jedné straně bitevního pole. Naše výhoda byla v kolektivním pojetí hry a v tom, že soupeřovu bránu mohl ohrozit každý. U soupeře řádil velice úspěšně Dominik Oliva, který zatápěl celému našemu družstvu. Naštěstí byl sám, ale stejně toho zvládl hodně. Ve třetí třetině se už povážlivě jiskřilo a některé zákroky mezi naší a soupeřovou sedmičkou byli na hraně únosnosti. Závěrem bych chtěl vyzdvihnout výkon všech kluků, kteří nastoupili, kdo to viděl , musí souhlasit se mnou, že to byl jejich letošní nejlepší výkon.

                                                                                                                                    Kollis

Paramo vs Řečany 6:2

Střelci: Votava Jakub 3, Voženílek Vojtěch 2, Voženílek Libor 1

7.5.2011 se uskutečnilo mistrovské utkání s týmem Řečan , na které jsme s trochou obav čekali. Podzimní zápas na hřišti soupeře proběhl v trochu  konfrontační atmosféře. Dnes proběhlo vše v korektnim duchu a za pěkného počasí byl odehrán vynikající zápas. Chlapci konečně předvedli v plném rozsahu hru, kterou jim vštěpujeme do hlavy. Ač nás bylo pět a půl , kluci hráli celým srdcem , všichni a opravdu všichni se snažili zapojovat do kombinací, často stříleli, nebáli se přejít jeden na jednoho , ale hlavně bojovali. Konečně se rozstřílel Kuba Votava a gólman při ojedinělích protiútocích nás podržel. Myslím si , že se všem přihlížejícím tento zápas musel líbit a budeme se těšit na zápas jara do Lipoltic. 

                                                                                             Kollis

Paramo vs Ostřešany  24:8

Střelci: Votava Jakub 9, Dudík Jiří 4, Voženílek Vojta 4, Voženílek Libor 4, Kopa Filip 1, Velinský Šimon 1,    

             Sedlák Mikuláš 1

5.1.2011 Se uskutečnilo přátelské utkání  s klukama z Ostřešan. Soupeř byl oslaben minimálně o tři kvalitní hráče a na soupeřově výkonu to bylo znát. Hlavně naše druhá pětka soupeře přehrávala. Kluci si zastříleli a doufejme , že v sobě znova našli střelecký potenciál. Opět jsme s hrůzou zaznamenali množství hrubých chyb v obraně. Doufejme, že se v sobotu při mistráku těchto chyb vyvarujeme.

                                                              Kollis

 

Újezd vs Paramo 0:10

Střelci: Voženílek Vojtěch 4, Voženílrek Libor 3, Votava Jakub 2, Kopa Filip 1

Dne 1.5.2011 se uskutečnilo mistrovské utkání našich kluků s borcema z Újezda. Naši byli od začátku lepší. Kombinovali, často stříleli , byli prostě o třídu lepší. Dnes obrana nebyla vůbec prověřena. Některé útočné akce našich kluků vyvolaly potlesk i u fanoušků soupeře. Je vidět , že předešlé těžké přípravné zápasy klukům pomohli. Na závěr bych chtěl pochválit Davida Votavu za skvělí výkon. Bez problémů kombinoval s klukama o tři roky staršími a dařilo se mu.

                                                    Kollis

                                             

Paramo vs Přelouč 5:13

Střelci: Votava Jakub 3, Voženílek Vojtěch 2 

28.4.2011 se uskutečnilo přátelské utkání  na hřišti Přelouče našich kluků. Naši hráči se z počátku snažili a hra byla vyrovnaná. První vážnou šanci měl po úniku Vojta Voženílek, bohužel trefil jen brankaře.  Během následujících minut získal soupeř převahu. Rozdíl mezi našima klukama a Přelučákama byl, že oni využili 75% šancí, kdežto mi jsme spálili skoro všechno. Vojta Voženílek nastřelil 4x tyč , 2x břevno a spálil minimálně 6 samostatných úniků, Jakub Votava se také nepotkal se střeleckou formou a mohl dát minimálně o 5  gólů více. Z této statistiky je vidět, že naši kluci měli opravdu na víc. Stále se nám nedaří zapracovat na větší sehranosti obrany. Útočná fáze tohoto manšaftu je daloko lepší než obranná a proto holt musíme dávat mnoho gólů. Celkově jsme ale se hrou mužstva spokojeni a takovéto těžké zápasy klukům jen prospívají.

                                                                                                                                    Kollis 

Paramo vs Valy  14:2

Střelci: Votava Jakub 4, Voženílek Vojta 4, Voženílek Libor 3, Velinský Šimon 1, Pětioký Jan 1, Kopa Filip 1

V první řadě bych chtěl popřát brzké uzdravení našemu hráči Honzíkovi Šulcovi, který se zotavuje z těžkého úrazu . Dále přeju rodičům hodně trpělivost a vnitřní síly při Honzíkovi rekonvalescenci. Všichni rodiče a děti Vám drží palce a těší se, že se Honza brzy vrátí mezi nás.

23.4.2011 se uskutečnilo první mistrovské utkání našich kluků proti Valákům. Na začátek to byl opravdu zápas na zahřátí. Kluci zde zúročili přípravné zápasy, kdy se jim zrovna nedařilo moc herně. Dnes praktikovali hru , na kterou jsme byli zvyklí, obránci se snažili rostahovat hru do stran a rozdávat pasy po zemi na útočníky nebo to rozehrávali mezi sebou a přez střední zálohu zakládali postupné útoky. Útok a záloha předváděla místy velice pohlednou hru, některé přihrávky a rozehrávky byly geniální. Bohužel jsme proměnili tak polovinu šancí a na tom se pokusíme zapracovat na trénincích. 

                                                                      Kollis

Paramo vs Ostřešany  10:11

Střelci: Voženílek Vojta 5, Kopa Filip 4, Velinský Šimon 1

Dne 19.4.2011 se uskutečnilo přátelské utkání na hřišti Ostřešan s tamním týmem. Naši kluci vstoupili do utkání jako za starých časů. Kluci si nahrávali jedna radost , celkem i bojovali, ale ještě stále něco málo scházelo. V první třetině se dalo na co koukat. Bohužel ve druhé a třetí třetině se kluci výkonostně začali propadat. Dle mého názoru se na tom podepsalo množství neproměněných šancí. Na každý gól byly potřeba minimálně čtyři vyložené šance. Bohužel střelec od pánaboha se dnes netrefil a to co nedal to je na pováženou. Kluci v obraně dělali jednu minelu za druhou a soupeři doslova darovali minimálně pět gólů. Ve čtvrtek bude generálka na první mistrák a kluci budou mít lehčí trénink, tak snad se zadaří a celkovej herní projev se zleší. Díky všem objetavejm rodičům za dopravu dětí.

                                                                                                                  Kollis

Paramo vs Holice  5:3
Střelci: Šulc Jan 2, Votava Jakub 1, Dudík Jiří 1, Voženílek Libor 1
Dne 14.4.2011 se uskutečnilo přátelské utkání s klukama z Holic. Z pohledu trenéra to nebyla žádná sláva. Kluci stále nejsou v takové herní pohodě, jako byli na podzim. Kde jsou ty časy, kdy nás všechny uchvátila jejich kombinační hra. Tento zápas byl spíš o bojovnosti a tvrdosti, než o souhře a fotbalovosti. Na obou stranách bylo spousta šancí a náš tým byl nakonec ten šťastnější. V úterý so pokusíme odlehčit přátelák v Ostřešanech, ve čtvrtek zapracujeme na souhře a poziční hře a při mistráku v sobotu se určitě předvedou ve sterém a dobrém světle.
                                                                                                                                            Kollis

SK DFO Pardubice vs Paramo Pardubice  4:8

Střelci: Voženílek Vojtěch 3, Šulc Jan 3, Votava Jakub 1, Pětioký Jan 1

Dne 8.4.2011 se uskutečnilo přátelské utkání proti Amazonkám z DFO Pce. Kluci nastoupili bez bázně a hany a soupeře od začátku zmáčkli na jejich polovině. Avšak projevila se naše slabost z poslední doby- neproměňování vyložených gólových šancí. Kluci už hráli organizovaněji, než v předešlém přáteláku, snažili se více využívat volného prostoru, ale stále to není ono. Dále jsme z 8 akcí dostali 4 góly což je také dost. Stále nám chybí lepší organizace obranné hry. Vezmeme si z tohoto utkání ponaučení a proti Holicům to opět zlepšíme. Děkuji všem rodičům, kteří nám na dnešek kluky uvolnili a na dalším zápase nashle.                                                                                          Kollis

Turnaj  v  Horním Jelení

Dne 3.4.2011 se mladší část ( 2002 ) našich starších elevů zúčastnila turnaje na umělé trávě v Horním Jelení. Pro naše kluky zde šlo hlavně o přípravu na mistrovské zápasy , takže zde byl kladen důraz na předvedenou hru , bojovnost, souhru a hlavně na radost ze hry. Kluci hráli pěkně, myslím si , že i nejatraktivnější fotbal ze všech zúčastněných družstev. Kluci skončily o jeden gól na třetím místě. Jmenovitě bych chtěl pochválit kluky ze druhé čtyřky: Adama Trojáka, Filipa Kopu, Matyáše Smetanu a Davida Votavu, kteří nás velice překvapily. Pokud takto budou pokračovat, nemám strach o naši hru. Dále jsme všichni byli potěšeni, že nejlepším hráčem tohoto turnaje byl vyhlášen hráč PARAMA, Libor Voženílek.

Pořadí na prvních třech místech: 1. Horní Jelení

                                                         2. Holice

                                                         3. Paramo Pardubice

Paramo vs Hrochův Týnec 0:0  Užasný souboj na začátek turnaje.  Klukům se dařila souhra, kombinovali pocelém hřišti

                                                     bohužel nás vychytal soupeřův vynikající gólman. Soupeř se dostal jen dvakrát před                                                          naši bránu.

Paramo vs Opatovice  2:0  Toto už byl o něco těžší soupeř, Opatovičtí měli šance na skórování , naštěstí je                                                                neproměnili. Naši kluci opět měli slabinu v proměňování šancí ale tentokrát se trefily.                                               Střelci : Šulc Jan a Votava Jakub

Paramo vs Slovan Pardubice 5:1 Zde jsme se střetli se soupeřem , kterého poslední dobou tradičně porážíme. Ani                                                                tentokrát kluci nezaváhali  a soupeře celkem lehce přehráli. Padnul zde první gól do                                                            naší sítě po zaváhání obrany při rohovém kopu.                                                                                                                                                               Střelci :  Šulc Jan 2, Kopa Filip 2, Votava Jakub 1

Paramo vs Horní Jelení  0:4  A byl   tu zápas ,který jsme očekávali s napětím. Bohužel se stalo to co jsme očekávali ze                                                  všeho nejméně. Kluci na hřišti usnuli, neběhali , balónům se vyhejbali, nevěděli, co to je                                                      nahrávka, a po druhém gólu v naši síti se totálně vzdali. Fakt hrůza. Zachránila nás druhá                                                 čtyřka,  která klukům z první čtyřky ukázala, co je bojovnost a nasazení. Zde bych chtěl                                                      vyzdvihnout výkon benjamínka Davida Votavi, kterej přez sebe nepostil kluky o dvě hlavy                                                    vedší , a s  přehledem jim bral balóny.

Paramo vs Holice 2:2  Přímí souboj o druhé místo. Kluci se zlepšili, dali zapomenout na předešlé utkání a makali. Holičtí                                      byli daleko tvrdší v osobních soubojích a z toho těžili. Naši byli fotbalovější a elegantnější.                                                 Bohužel zápas skončil remízou a nás tento výsledek posunul o jednu branku na druhé místo.                                  Střelci :   Votava Jakub 2                                                                                                                                 Nakonec bych chtěl poděkovat všem rodičům za to , že si udělali čas a strávili s námi fotbalové odpoledne.                       Po delší odmlce z mé strany najdete fotky na obvyklém místě.

                                                                                                                                                                      Kollis

 

Paramo vs Ostřešany 11:11

Dne 31.3.2011 se uskutečnilo pátelské utkání našich kluků proti borcům z Ostřešan s výsledkem 11:11 .  Za naše kluky se střelecky prosadili Voženílek Vojta 5, Votava Jakub 4,  Šulc Jan 1 a  Voženílek Libor 1. Souboj to byl na začátek sezóny velice zajímavý a na góly velice úrodný. Zjistili jsme , na čem máme zapracovat a, kde jsou slabiny .  Určitě  do začátku sezóny odstraníme množství gólů, které jsme dostali a zapracujeme na větší efektivitě při zakončení.
                                                                                                                                                                                                                                              Kollis

27.2.2011          Moravany   (ročník 2002 a mladší)

Hráči: V. Benda, J. Kosek, J. Svatoň, J. Šulc, D. Votava, J. Votava, L. Voženílek 

I přes nepříznivé zprávy, kdy se nám na poslední chvíli kvůli nemoci omluvila část týmu (v záchvatu paniky jsme dokonce uvažovali o odhlášení z turnaje), jsme vyslali do boje sedm statečných. Hoši se soupeřů nezalekli a vybojovali krásné 3. místo.

VELIKÁ GRATULACE PATŘÍ VŠEM HRÁČŮM I FANOUŠKŮM, KTEŘÍ NÁS PŘIJELI PODPOŘIT!!!yes

... tím jsme zakončili letošní zimní halové turnaje a s chutí se vrhneme do jarní části okresního přeboru smiley

 

12.12.2010 HOLICE (ročník 2002 a mladší)

Hráči: Vojta Benda, Filip Kopa, Adam Troják, Matyáš Smetana, Honza Šulc, Šimon Velinský, David Votava, Jakub Votava, Libor Voženílek

VELKÁ GRATULACE VŠEM HRÁČŮM ZA PŘEDVEDENÉ VÝKONY A KRÁSNÉ UMÍSTĚNÍ.       yescoolyes

Dále gratulujeme Kubovi Votavovi, který byl vyhlášen nejlepším hráčem turnaje. smiley

 Rozpis turnaje: každý s každým

H

SK Holice bílí

Paramo Pardubice

SK Pardubičky

ŽSK Třemošnice

SK Holice zelení

AFK Horní Jelení

FK Přelouč

SK Uničov

TJ Jiskra Ústí n/Orlicí

SKÓRE

BODY

POŘADÍ

SK Holice bílí

O

1:2

1:0

3:0

3:0

0:0

2:0

0:0

5:0

15:2

17

2.

Paramo Pardubice

2:1

L

0:0

1:0

0:0

3:1

2:2

0:0

0:1

8:5

13

3.

SK Pardubičky

0:1

0:0

I

0:2

0:3

0:4

1:0

0:0

0:0

1:10

6

8.

ŽSK Třemošnice

0:3

0:1

2:0

C

1:0

0:0

0:0

1:2

0:1

4:7

8

6.

SK Holice zelení

0:3

0:0

3:0

0:1

E

0:3

1:1

1:2

2:1

7:11

8

7.

AFK

Horní Jelení

0:0

1:3

4:0

0:0

3:0

2

0:0

0:2

1:0

9:5

12

4.

FK Přelouč

0:2

2:2

0:1

0:0

1:1

0:0

0

0:1

0:4

3:11

4

9.

SK Uničov

0:0

0:0

0:0

2:1

2:1

2:0

1:0

1

1:0

8:2

18

1.

TJ Jiskra Ústí n/O

0:5

1:0

0:0

1:0

1:2

0:1

4:0

0:1

0

7:9

10

5.

4.12.2010 CHRUDIM (ročník 2001 a mladší)

Hráči: Jiří Dudík, Jan Freiberk, Filip Kopa, Jan Pětioký, Mikuláš Sedlák, Matyáš Studnička, Jan Šulc, Šimon Velinský, Jakub Votava, Libor Voženílek, Matyáš Smetana

Libor Voženílek byl vyhlášen nejmladším hráčem turnaje (ročník 2003).

Rozpis turnaje:

skupina A: FK Náchod, FK Pardubice, Světlá nad Sázavou, SK Chrudim

skupina B: AFK Chrudim, TJ Paramo Pardubice, Junior Praha, FC Slovan Liberec

skupina

soupeř

soupeř

výsledek

A

FK Náchod

FK Pardubice

1 : 1

A

Světlá nad Sázavou

SK Chrudim

1 : 3

B

AFK Chrudim

TJ Paramo Pardubice

5 : 1

B

Junior Praha

FC Slovan Liberec

1 : 2

A

FK Pardubice

Světlá nad Sázavou

3 : 2

A

SK Chrudim

FK Náchod

1 : 3

B

AFK Chrudim

Junior Praha

2 : 2

B

FC Slovan Liberec

TJ Paramo Pardubice

4 : 0

A

FK Pardubice

SK Chrudim

4 : 0

A

Světlá nad Sázavou

FK Náchod

3 : 0

B

AFK Chrudim

FC Slovan Liberec

0 : 3

B

TJ Paramo Pardubice

Junior Praha

2 : 3

zápasy o umístění

1. - 4. místo

FK Pardubice

AFK Chrudim

2 : 4

1. - 4. místo

FK Náchod

FC Slovan Liberec

0 : 0

5. - 8. místo

Světlá nad Sázavou

TJ Paramo Pardubice

2 : 0

5. - 8. místo

SK Chrudim

Junior Praha

4 : 3

1. - 4. místo

FK Pardubice

FC Slovan Liberec

2 : 2

1. - 4. místo

FK Náchod

AFK Chrudim

4 : 3

5. - 8. místo

Světlá nad Sázavou

Junior Praha

2 : 1

5. - 8. místo

SK Chrudim

TJ Paramo Pardubice

3 : 3

POŘADÍ

                                          1.   FC Slovan Liberec

                                          2.   FK Náchod

                                          3.   AFK Chrudim

                                          4.   FK Pardubice

                                          5.   SK Chrudim

                                          6.   Světlá nad Sázavou

                                          7.   TJ Paramo Pardubice

13.11.2010 CHVALETICE (ročník 2002 a mladší)

Pořadatel: FK Přelouč

Místo konání: Sportovní hala Chvaletice

Hráči: Benda Vojta, Kosek Jakub, Kopa Filip, Velinský Šimon, Voženílek Libor,

           Votava David, Troják Adam, Smetana Matyáš

 

Konečné pořadí:

1. místo    Náchod

2. místo    Kolín

3. místo    Paramo

4. místo    Přelouč

5. místo    Havlíčkův Brod

6. místo    Holice

7. místo    Čáslav

8. místo    Velký Osek

 

VŠEM HRÁČŮM PATŘÍ OHROMNÁ GRATULACE KE KRÁSNÉMU 3. MÍSTU

 

Děkujeme Petru Koskovi za úžasně zpracované video z vyhlášení ...... mrkněte!!!

 http://www.uschovna.cz/zasilka/ACNJ56LKASZ4L7TT

    

 ROZPIS TURNAJE:

   

     Skupina A                                      Skupina B

  1. Přelouč                                       1. Holice
  2. Paramo Pardubice                 2. Kolín
  3. Velký Osek                                 3. Havlíčkův Brod
  4. Čáslav                                         4. Náchod

 

1A-2A

Přelouč

-

Paramo

0

:

0

 

3A-4A

Velký Osek

-

Čáslav

0

:

2

 

1B-2B

Holice

-

Kolín

0

:

2

 

3B-4B

Havl.Brod

-

Náchod

0

:

3

 

1A-3A

Přelouč

-

Velký Osek

4

:

0

 

2A-4A

Paramo

-

Čáslav

1

:

0

Šimon V.

1B-3B

Holice

-

Havl.Brod

0

:

1

 

2B-4B

Kolín

-

Náchod

0

:

1

 

4A-1A

Čáslav

-

Přelouč

0

:

1

 

2A-3A

Paramo

-

Velký Osek

1

:

0

Šimon V.

4B-1B

Náchod

-

Holice

0

:

0

 

2B-3B

Kolín

-

Havl.Brod

1

:

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4.A-3.B

Velký Osek

-

Havl.Brod

0

:

1

 

4.B-3.A

Holice

-

Čáslav

2

:

1

 

2.A-1.B

Paramo

-

Náchod

1

:

4

Šimon V.

2.B-1.A

Kolín

-

Přelouč

0

:

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

o 7.místo

Velký Osek

-

Čáslav

0

:

1

 

o 5.místo

Havl.Brod

-

Holice

1 (1)

:

1 (0)

 

o 3.místo

Paramo

-

Přelouč

2

:

0

Filip K. 2x

Finále

Náchod

-

Kolín

5

:

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nový blok - dvojitým kliknutím zde zahájíte úpravu bloku...

Nový blok - dvojitým kliknutím zde zahájíte úpravu bloku...

TOPlist