Rozpis zápasů  Paramo " 8 "   - sezona 2012-2013 podzim - Holicko

Datum den čas zahájení Domácí Hosté Výsledek Poznámka
5.9. středa 18,00 H. Jelení Paramo    9 : 20
13.9. čtvrtek 17,00 Nemošice Paramo    4 : 3
20.9. čtvrtek 17,30 Paramo AFK SKP Pce    5 : 1
27.9. čtvrtek 17,00 Moravany Paramo    2 : 1
4.10. čtvrtek 17,30 Paramo Mnětice  12 : 5
9.10. úterý 17,00 Sezemice Paramo    3 : 6
18.10. čtvrtek 17,30 Paramo Dašice    7 : 5
25.10. čtvrtek 17,00 Roveň Paramo    ----------
3.11. sobota 9,30 Paramo FK Pardubice    4 : 3

Paramo - FK Pardubice 4 : 3 -  branky : Ždímal 3x ; Machač

V posledním podzimní utkání nám torchu nepřálo počasí, což se podepsalo na ospalém začátku

kde jsem během obdržely 2 góly. Na začátku 3 třetiny jsme stále prohrávali 3:1 , ale bojovností

se nám podařilo vyrovnat. V poslední minutě zápasu soupeř neproměnil vyloženou šanci

a z našeho protiútoku se nám podařilo vsítit vítězný gól.

Děkuji Všem hráčům za výkon a rozhodčímu na nastavný čas kdy prokázal cit pro hru a odčinil tak

"včas" neukončený zápas v "10" kdy jsem v závěru přišli o body proti týmu Zdechovic.

Paramo - Dašice  7 : 5 - branky : Hamáček 2x ;  Ždímal 4x ; Machač 1x

Původně jsem se domníval, že budeme hrát na dvě kompletní pětky. Ale než jsem se rozkoukali tak

jsem 3:0 prohrávali. Takže jsme trochu upravili složení a bojovností jsme utkání otočili.

Nutno dodat že náš brakář měl štěstí na své straně. Škoda i šancí, kdy naši kluci sami před brankařem

netrefí míč.

Sezemice - Paramo  3 : 6 - branky : Hamáček 3x ; Dušek 2x ; Votava

Celý zápas byl pod naší kontrolou. Kluci se snažili o kombinační hru, která jim celkem vycházela.

Po našem vedení 3:0 se sice soupeři podařilo snížit na 3:2 , ale další 3 branky našich

hráčů rozhodly o výsledku.

Paramo - Mnětice  12 : 5 -  branky : Hamáček 4x ; Dušek 2x ; Machač 3x ; Řehák ; Cejp J. ; vlastní

Za podzimního počasí jsme odehráli další zápas, tentokrát v plném počtu hráčů.

Soupeře jsem do žádných šancí nepustili, a branky které jsme obdrželi byly po našich hrubých

chybách. V našem týmu se ke střelcům přidali další dva hráči a to Adam Řehák a Jiří Cejp, který si

zároveň uspěšně zkusil i post brankaře.

Moravany - Paramo  2 : 1 -  branky : Hamáček

Velmi vyrovnané utkání skončilo výhrou domácích. Sice jsme měli více ze hry, bohužel

se nám nepodařilo proměnit vyložené šance.

Náš gól padnul po nádherné akci, která šla po ose Kopa - Machač - Dušek - Hamáček .Vše odehráno

na jeden až dva doteky - radost se dívat.

Uznání a pochvala pro Davida Votavu a Honzu Machače, kteří odehráli bez střídání celý zápas.

Bohužel někteří naši hráči se k utkání vůbec nedostavili.

Paramo - AFK SKP Pce  5 : 1 - branky : Dušek 2x ; Ždímal D. 2x; Machač

Utkání jsem bohužel neviděl, ale slyšel jsem samou chválu. jen doufám že se zapojí

střelecky i hráči ročníku 2005.

Nemošice - Paramo  4 : 3       - branky : Machač , Dušek , Hamáček

Zcela nám ujel začetek utkání. Po první třetině jsem prohrávali 3:0. Od druhé třetiny jsme zlepšili

pohyb po hřišti a podařilo se nám soupeře přehrávat. Stav po druhé třetině 4:3.

Bohužel nás zabrzila průtrž mračen mezi 2 a 3 třetinou. Po kratší přestávce se nám již ve třetí

třetině vyrovnat nepodařilo.

H.Jelení : Paramo   9 : 20    . - branky : Hamáček 7x ; Dušek 5x ; Votava 2x ; Kosek 2x ;

Cejp M. 1x ; Machač 3x

Naše hra ze začátku odpovídala prvnímu zápasu, ale postupně jsme se zlepšovali a soupeře

nakonec i jasně přehráli. Občas se měnilo skore tak rychle, že jsem to nestačil zapisovat.

Musím pochválit všechny hráče za předvedený výkon a doufám, že se prosadí střelecky i ostatní.