P A R A M O J U N I O R

Turnaj jaro 2012 ml.žáci

Dne 1.5 2012 se mladší žáci Paramo zúčastnili 10.ročníku Memoriálu p.Bašty v Mikulovicích     za účasti mužstev:

Mikulovice  -  St.Hradiště  - Paramo - Sezemice.

Turnaj se odehrával za téměř tropických teplot a naši kluci si nevedli  vůbec špatně.

Po dobrém výkonu v 32 st.Celsia,a při zcela nevýhodném vylosování jsme obsadili celkově

druhé místo.S výsledky utkání Paramo - Mikulovice 7 : 0,když v první půli 3x skóroval Pavel Kř.

po přihrávkách Lukáše a to v 10,12,18 minutě.Druhá půle 25 min.Pavel přihrává Matymu a ten skóruje.

26 min.Pařizek na Lukáše a je tam další.32 min,Pavel na Šulce a zase žvanec a ještě 36 min.Martin V.

na Lukáše a vítězíme 7:0.Kluci předvedli dobrý kombinační výkon s pěkným výsledkem.

Druhý zápas se ST.Hradištěm.Do tohoto zápasu jsme  nastoupili hned po skončení předchozího

duelu opět 32stupňu.První poločas kluci prohráli po jediném úniku ve 3 minutě.

Ve druhé půli jsme soupeře přišpendili před jejich branku a po ne málo nevyužitých šancích,když zvonili

tyče a břevna ,jsme zápas otočili na 2:1 pro nás ,když dvakrát přihrával Pavel Lukášovi ve 28min. a

Matymu v min.39.

Do posledního utkání o první místo jsme nastupovali po 2 hodinách čekání a i přes snaživý výkon jsme

nakonec Sezemicím podlehli 0: 3,už na to kluci neměli. Ale dík.