č.zápasu datum den hod. kdo s kým kde výsledek body
  30.5.2015 neděle 14,00 St.Hradiště Paramo venku 0 : 1 3
  18.4.2015 sobota 10,00 FK 1899/Choltice Paramo venku 0 : 4 3
  26.4.2015 neděle 14,30 Paramo Újezd doma 6 : 0 3
  3.5.2015 neděle  14,30 Paramo Bohdaneč doma 5: 0 3
  9.5.2015 sobota 14,00 Libišany Paramo venku 0 : 21 3
  17.5.2015 neděle 14,30 Paramo Přelovice/Bukovka doma 9 : 0 3
  23.5.2015 sobota 10,00 Opatovice Paramo venku 0 : 6 3
  31.5.2015 neděle 14,30 Paramo Staré Hradiště doma 7 : 0 3
  7.6.2015 neděle 14,30 Paramo FK 1899 doma 3 : 0 3
  14.6.2015 neděle 10,00 Újezd Paramo venku 0 : 9 3

18.4.2015

Dnes jsme odehráli první letošní mistrovské utkání proti FK Pce 1899 / Choltice.

4 : 0

I přes neúčast některých klíčových hráčů jsme si vcelku v pohodě poradili s teamem našeho dlouholetého protivníka. Nutno podotknout, že jsme na dnešní zápas přizvali tři hráče z teamu mladších žáků. Všichni tři se zhostili svých, především ofenzivních úkolů se ctí a bojovností. Tento zápas nás přesvědčil o velké síle této party a o velké variabilitě hráčů. Velkým potěšením pro nás byl skvělý výkon M. Pavlaty - i když ne tentokrát na svém obvyklém místě, ale na postu libera. To samé musím říci také o zaskakující stoperské dvojici - i přes menší problémy ze začátku kde bylo vidět, že si nejsou zcela jistí ve svých zákrocích. A neposlední řadě goooolman - je vidět, že trenér brankářů odvádí dobrou práci. Lukáš výborně četl hru a při průniku protihráče včas vyběhl až za hranici velkého vápna a odkopem ukončil snažení domácích.

Celému teamu patří poděkování za výborně odehraný zápas i když první polovina zápasu byla ..... ospalá.

E1A1101 3.11.2013 neděle 11:30 Paramo St.Hradiště doma      3  : 2    3

Tak a už to mají za sebou i starší žáci.
Neděle 10.11 2013 10,00hod.Nastupujeme proti mužstvu Újezdu,které jako jediné nám vloni vzalo body.Nastupujeme na hřiště které je po deštích nasáklé jako bažina. Je to oprvdu mokré,než jsem se dostal za branku,měl jsem plné boty.
A teď k zápasu-rozehrání a soupeř nás přitlačuje před naši bránu,
říkám si bude to těžké.Nějakých pár minut se nemůžeme vymanit ze soupeřova tlaku.Tlak jsme ustáli a začínáme hrát fotbal,který umíme a dostáváme se do šancí.Máme jich pár ,ale chybí zakončení.V tom přichází pár přihrávek až na Richarda a ten
se s míčem řítí do vápna ,chce přihrávat,ale nějaký reportér na něj řve di sám,di sám .Richard dává gól a vedeme 1:0.Pár dalších šancí neproměňujeme kvůli těžkému terénu,když přichází průnik Matyho P.,který si pokládá jak obránce tak i branaře a přehledem profíka zavěšuje.Vedeme 2 :0.Poločas končí,jdem si oddychnout.

Druhá půle ,jsme lepší, máme víc ze hry,kluci předvádějí nejlepší letošní výkon.Svůj nej výkon předvádí vzadu Lukáš P.,který korunuje
perfektním výkopem až na Matyho P.,který zase udělal z domácích hráčů statisty,položil si i brankaře a míč dovedl až za br.čáru.

Naše obrana si opět vybrala slabší chvilku a dovolila souepři snížit.
Je to 3 : 1 pro nás,soupeř by chtěl snížit,ale naši mu to nedovolují.
A naopak my máme šance na zvýšení.Střela Martina.V líže tyč a rozhodčí zápas končí.
Dnes bych chtěl pochválit a to bez vyjímky všechny kluky,nevím sice jestli můžu/jsem jen reportér/,ale tentokrát KLOBOUK dolů.

Váš děda reportér.

Je 3.11 11,30 hod zima,prší a navíc je tma ,že se nedá fotit a do této sloty nastupují maši kluci společně se St.Hradištěm k dalšímu mistráku.
Obě mužstva nastoupili v tmavě modrých dresech,takže chvilku nevíme kdo je kdo,soupeře jsme zatlačili a po několika pokusech zakončit-dáváme první branku.Soupeř po pár minutách vyrovnává a my si bereme rozlišováky.Snažíme se Hradiště přehrát,ale moc to nevychází,mají nebezpečné brejky.Nám se však daří a po pár kombinačních akcích zvyšujeme na 3 :1.Jde se do kabin,kluci drkotají zuby a jsou úplně promočený.
V druhé půli se nám daří ještě míň, než v první.Hned z první rozehrávky můžeme zvýšit ,ale nevede se. Soupeř po levé straně uniká a snižuje na 3: 2,a je na koni a snaží se vyrovnat.Nám nevychází skoro nic a soupeř už,už si sahá na bod ,ale Lukáš v bráně reflexivně vyráží.Zápas končí našim vítězstvím 3 :2,sice máme 3 body doma,ale příští neděli nás čeká Újezd a ten ,jestli předvedeme dnešní výkon , nás asi ztrestá.

Paramo do toho přeje děda reportér.

Dnes v neděli 6.10 2013 hráli st.žáci další mistrák,tentokrát byli našim soupeřem Nemošice.Na tento tým nemáme dobré vzpomínky z minulých zápasů,hlavně na jejich hřišti,kdy jsme o vítězství museli tvrdě bojovat.
Dnes jsme na ně ale vlítli ,hned od 1.minuty,rozehrávka ,faul na P.Křepelku.Dan si staví míč a krásně střílí na zadní tyč brány a Lukáš Pavlák hlavou zavěšuje. Vedeme 1:0.Soupeři toho mocnedovolujeme-stěží se dostává za půlící čáru.nám vychází skoro vše
a do konce poločasu navyšujeme skóre na 6:0 góly Pavlaty,Pečínky a Váni. V přestávce se koná porada našich kluků s trenéry a v druhé půli přichází z naší strany koncert v podobě krásných pasů,přihrávek i sólo útoků zakončených brankami,když se naši kolikrát můžou zeptat brankáře soupeře -kam to chceš?
Naše góly přidavají -Dan,Pečínka,Pavlata a Váňa.Hrajeme před soupeřovou brankou a zvlášť duo Pečínka-Pavlata uvádí soupeře i diváky v úžas.škoda ,že Pavel 2x nedal ,Pavlák z přímého kopu lízl břevno a ještě tyč z naši strany.Myslím ,že si to kluci užili.
blahořání Všem posílá děda reportér.Určitě jsme si vylepšili i skóre.
Jen tak dál.

Pěkně Vás tu vítám a dovolím si referovat o zápase Bukovka/Přelovice vs Paramo st.žáků,hraném dne 29.9 2013.
První půlka -vyrovnaná hra z obou stran,chvílemi soupeř i lepší,my hrajeme spíše odkopávanou a nakopávanou nazdař bůh.Sice máme i nějaké šance ,ale chybí zakončení.I přes tyto nedostatky jsme mohli v pohodě vést 2 až 3 nula.Přichází pauza a dost peprný rozhovor trenérů s hráči/někdy mě to p...řipadá ,že naši kluci to chtějí/ a teprve začnou hrát to co umí.Kdyby takle hráli ve čtvrtek proti Cirklovi ,tak jsme dostalo 10 gólů.
Druhá půle začíná hned našim útokem a šancí na skórování.Po chvíli se ujímáme vedení 1:0 a já doufám,že se uklidní a my začnem hrát svoji hru.Přichází vystřízlivnění -myslím ,že to po aut.vhazování jsou všichni naši vpravo před vápnem a nedokáží odkopnout míč do bezpečí.Dva úplně volní volní hráči soupeře sami před naší bránou ,a je tu gól.Srovnáno 1:1.Teprve teď začínáme trochu hrát a přichází druhá branka. Ujímáme se vedení a jelikož se našim začíná dařit ,už věřím ,že vyhrajeme. Po vydařených kombinačních přihrávkách dáváme třetí i čtvrtý gól.Vedeme 4:1 a je 34 minuta zápasu Dan odehrává míč ve vápně -soupeř padá a ještě u toho řve . No a sudí to fouknul.Je tu penalta a soupeř snižuje na
2 :4.Konec zápasu ,3 body máme.Z mého hlediska předvedli naši kluci nejlepší hru dnešního dne až v posledních 20minutách zápasu..
reportér děda-toto je můj názor a moje hodnocení utkání

MEZERA

No a co naši st.žáci?
Začalo se v 17,00h doma na Paramu.Soupeř FK 1899 je nepříjemný soupeř.Začali jsme dobře a soupeře zatlačili před jejich bránu.Trenér soupeře střídá brankáře a posílá ho hry.Snažili jsme se držet se soupeřem krok,i když najejich straně byla výšková převaha a tím i delší a rychlejší nohy. Celý první poločas držel L.Elko čisté konto a když to vypadalo ,že na přestávku půjdem s r...emízou ,přišla naše chybka a bylo to 0:1.
Druhý poločas : soupeř se snaží zvýšit tlak,ale naši zodpovědně přistupují k hráčům .Přichází však druhá branka,když na mokrém trávníku podklouzl Lukinovi míč pod tělem.Hrajeme dál,včas přistupujeme k soupeři, ten začíná být nervozní a kluci se pokoušejí skorigovat výsledek.
Zápas končí s výsledkem 0 :2 pro FK 1899.A my se myslím nemáme za co stydět.

Tak teď babo raď co napsat? Paramo vs Holice B hráno v Ředicích
dne 11.9 2013.Takže pravda o tomto zápase je ,že jsme prohráli
0:8,když poločasy skončili shodně 0:4.Holice nás hned od začátku zatlačili na naši polovinu,kde jsme círka 18-19 minut odolávali velkému tlaku,na soupeřovu půlku jsme se dostali do šance jen jednou.
Druhý poločas -naši nastoupili s cílem nedostat moc dalších gólů,
a soupeř nás opět přibil před Lukášovu bránu a mužu říct ,že ten chvílema přímo čaroval,za což si vysloužil chválu i od soupeře.
Dostali jsme lekci,nebudeme filozofovat jestli to bylo A nebo B mužstvo,ale ponaučme se a jedeme dál. reportér děda

Neděle 8.9 2013 ,14,30 h .Starší nastupují ke svému druhému zápasu na velkém hřišti.Už vědí co je čeká.Hru začínáme zodpovědně a útoky se přelévají od jedné brány k druhé,šance máme,má je i soupeř,ale v naši bráně je Lukáš E.,a ten zajišťuje klid. K útoku se odhodlává M.V a po pravé se uvolňuje a na bránu míří krásná střela,jenže soupeřův branař -bravurně vyráží na roh. Přichází faul ze strany Bohdanče-k míči se staví Dan a /já s babičkou se sázíme -babi říká překopne ,já zas že kope proti větru a že to tam spadne/ a kdo myslíte že měl pravdu? No já reportér
a vedeme jedna :nula.První půle končí tímto stavem. Do druhé půle nastupujme až moc v klidu a soupeř zahrozí hned z rozehrávky.
Pak se rozehráváme a krásný pas M.V na Maty Pavlatu a ten zvyšuje naše vedení na 2:0,chvíli nato se opět Maty vrhá hlavou
proti míči -je těsně nad /i diváci chválí/ .Pochybě a nedorozumění naší obrany s brankářem soupeř snižuje na 2:1.Tento stav nás ale nerozhodí a z dalšího útoku zvyšuje P.Křepelka na 3:1/tady bylo vidět jak se vyplatí dohrávat míč až do konce./Nechci dnes nikoho vytahovat Uznání zaslouží celé mužstvo.Díky kluci -děda reportér.

Neděle 1.9 2013 14,30h nastupují st.žáci ke svému prvnímu zápasu
sezóny 2013-2014 s mužstvem Dašic.Je to první zápas v jedenácti
hráčích a na celém hřišti i s profesionálním rozhodčím.
Při nástupu je na klukách vidět dost velká nervozita,i když se těšili
tak ještě nevědí co je čeká.Mužstvo Dašic patří k našim neoblíbeným soupeřům.
Hvizd rozhodčího začíná zápas ,nevedeme si špatně a po pár minutách máme gólovou šanci-ale střela Ondry Pečínky končí na břevně i když už jsem řval gól! Ještě byly další šance,ale stěmi si brankář poradil.Soupeř nás tlačí a z naší chyby skóruje.Prohráváme 1:0,ale nevzdáme se a po pěkném pasu M.V se uvolňuje opět Ondra P. a srovnává skóre zápasu.Soupeř je ale nebezpečný v protiútocích ,a naše obrana má plné nohy práce.Lukino v naší bráně se překonává a párkrát vychytá vyložené góly.Ještě v první půli se k míči dostává M.V ,pár kliček ,střela pod břevno a vedeme 2:1.
Chvilku nato faul ve vápně na naše-a je tu penalta.M.V bezpečně zavěšuje a vedeme3:1/slova M.V skoro jsem to chtěl dát kam šel branař a pak to dal na druhou stranu a nahoru/.Poločas končí a naši si zaslouží potlest od mnoha našich diváků,kteří přišli na tento zápas.
Druhý poločas máme šance,ale neproměňujeme je a tak si vynucuje větším tlakem převahu a asi 8 minut dává našim druhou branku. Stále 3:2 pro Paramo.tlak soupeře přeruší hvizd rozhodčího.Máme první vítězství a 3body.
Chválit jmenovitě se tady nebude,každý ví co předvedl a co může zlepšit ve své hře,jinak ale všem klukům díky.
děda reportér Ipser,,,- přidávám pár foto,není jich moc a možná nejsou výborné kvality ,ale já byl nervózní víc jek kluci.