Zápasy podzim 2011 ml.žáci

Dne 15.10 2011 se odehrál odložený zápas mezi Ostřešany a Paramem

Paramo - Ostřešany

6    :      2

Utkání proběhlo za neustálé převahy našich hráčů,ti si perfektně zastříleli.Šance proměňovali prakticky všichni co byli na hřišti.

branky dali: Jelínek,Váňa,Gabriel,Křepelka,Bydžovský,Šulc

a můžeme se těšit na jaro

Staré Hradiště - Paramo

0          :     1

Paramo - Újezd

9       :    1

30.11 2011 v 10,30h začíná zápas mezi Paramem a Újezdem.

Hráči Újezda přijeli k tomuto zápasu s cílem inkasovat co nejméně branek a tomu odpovídalo jejich rozestavení na hřišti.

Dva ůtočníci a pět obránců, a nutno podotknout,že se jim toto předsevzetí opravdu dařilo.Naši kluci předvedli pár pěkných kombinací

a ze soupeřovi strany se konstatovalo ,,to bude masakr,, ale nebyl neboť se nám v první třetině povedlo dát jen jednu branku,

i když šance byli a ne málo.V druhé třetině náš tlak pokračuje ale jejich pět obránců ani nevybíhá z vápna a soustředí se jen

na obranu,přesto dáváme druhý gól.Jenže následuje chyba v našich zadních řadách a soupeř skóruje k veliké radosti vedení

týmu hostů.Druhá třetina končí 2:1 v náš prospěch.

V třetí třetině pak nastává to čeho se soupeř bál už na začátku,smršť střel na soupeřovu branku přináší úspěch a rozloženému soupeři

přidáváme dalších 7 gólů a nebýt nepřesností na našich kopačkách a umění jejich brankáře ,mohlo být skóre mnohonásobně vyšší.

Děkujeme všem hráčům za tři body.

branky dali: Ulrych 2 kousky,Šulc další dva kousky,jeden přidal Váňa,dva góly si dal Pavlata a dvě pěkné branky vsítil Pavlák.

Řečany vs Paramo

1      :      3

Je neděle 9.října 2011 10hodin 30minut,zima že by psa nevyhnal,a v tom začíná zápas mladších žáků.

Naši kluci se na soupeře vrhli s velkou chutí a dařilo se jim dnes opravdu všechno,až na neproměněné jasné golové situace

kdy se stačilo zeptat brankáře "kam to chceš?".Ale i to patří k fotbalu a diváky to pěkně zahřálo.První třetina patří Paramu

A po úniku Martina V. dává Pavel.K první gól a vedeme 1:0,když chvilku před koncem 1.třetiny soupeř šťastně vyrovnává naší

vlastní brankou.Kluky to ale nerozhodí ,a druhé třetině přidávají další  dvě branky .Jednu dává autor vlastňáku Jakub J. z půlky hřiště

,když jeho střela vymetla pavučinu v rohu branky.A opakuje se situace když Martin.V.může střílet a on přihrává opět na Pavla K.

a ten úspěšně zakončuje.Stav 1 :3 v náš prospěch se už nemění ani ve třetí třetině,i když šancí bylo na deset.takto vychytal brankář Matyáše U.

Býšť -- Paramo

0      :    5

fotografka Petra umí!

branky: Jelínek,Bydžovský,Gabriel,Křepelka,Váňa

28.9 2011                                            Paramo - Nemošice

3      :        0

Dnešní zápas s Nemošicemi přinesl další rozčarování,.Nebo snad kluci ještě měli v paměti Cirkla, snad únavou ze včerejška.

Opět se nastoupilo bez některých stabilních hráčů,takže byli použity posily z "desítek".Tito byli velice znát když nastoupili,po pár minutách

se ujímáme vedení 1 . 0 když skóruje                                   . Vedoucí branka přinesla do našich řad trochu klidu,ale soupeř se nevzdával,

dobře kombinoval a Lukáš mohl předvést své vynikající zákroky.Po našem tlaku přidává druhý gól Lukáš Pavlák.Naši kluci se velice

snažili tento výsledek navýšit,nicméně jim soupeř ,který už taky něco umí ,jim snahu velice narušoval.Nakonec jsme třetí gól dali a opět

střílel hráč z desítek                                     .Takže kluci ,do dalších zápasů více klidu a rozvahy,vzpomeňte na utkání ve Cholticích,když jste

exelovali. Hodně štěstí a vůli po vítězství přeje zuřivý reportér děda.

Dnes t.j. ve středu jsem byl potěšen výsledkem,ale vlastní hra už mě tolik nepotěšila.Na klukách byla vidět únava ze včerejšího utkání.Naopak mě potěšilo nasazení kluků z "10"(Pavlata,Kopa,Pečinka)z jejich bojovnosti, nasazení a herního myšlení by si někteří mladší žáci měli vzít příklad.Je vidět,že kluci potřebují delší čas na obnov fyzičky.Jinak pro tým je důležité že se zvítězilo a k tomu klukům blahopřeji.Ahoj strejda(Havel)

27.9 2011                                                FK 1899 - Paramo

4       :      0

Tento zápas patří mezi zápasy,na které musíme rychle zapomenout a  v dalších utkáních potvrdit,že fotbal hrát umíme.

Jestli je to respekt nebo strach,když slyšíme jméno Cirkl,nebo vidíme urostlejší protihráče-nevím,snad sami naši kluci?

Po prvních dvou našich útocích,to vypadalo ,že respekt je pryč,ale opak byl pravdou.Naše hra nabyla kvalit ,které jistě máme,

jen v závěrech obou poločasů.Nastoupili jsme jen se základem,prakticky bez možnosti střídat a tak jsme nevydželi s fyzičkou.

Kluci zapomeňte,jedna prohra nic neznamená,hraje se dál.

děda reportér

Choltice 25.9 2011 v 10,00h                      Choltice - Paramo

0     :     4

K zápasu na hřišti v Cholticích jsme nastoupili v sestavě  : gólman Lukáš Elko,Váňa Martin,Šulc Martin,Dominik Velinský,Dan Bydžovský

Křepelka Pavel,Matyáš Ulrych,Petr Gabriel,Lukáš Pavlák,Jakub Jelínek.

Tato sestava začala soupeře válcovat hned od úvodního hvizdu,dařilo se klukům prakticky vše na co sáhli,pěkné kombinace,

přihravky na jeden dotek,až na to zakončení-kdy jsme potřebovali asi víc klidu na to zakončit tyto akce gólem.Na první gól jsme si museli

počkat  až do 30 minuty když skóroval Martin Váňa z přihrávky Matuyáše a nutno dodat ,že to byla přihrávka která měla oči.Naše převaha

pokračovala,soupeři jsme nic nedovolili a další goĺ přichází ve 41 minutě ,když se trefuje Dominik po přihrávce Lukáše P.

Chvíli nato je tu 45 minuta a krásnou křížnou střelou,/střelec ji označil centrem/ dává branku Lukáš P,a nutno podotknout ,že na tento

pěkný gól si asistenci připisuje skvělý gólman Lukáš Elko.Naše hra přivádí soupeře do rozpaků,když kluci kteří mají střídat"říkají trenére

my už nechcem".A přichází 50 minuta ,krásná kombinace,kluci si to dávají jak na talíři ,nahrvka M.Váni a Dominik navyšuje  na 4: 0 pro nás.

Chtěl bych tady pochválit celé mužstvo,opravdu celé, protože opravdu zase byli výborní.

Váš zuřivý reportér děda

Smazat strejda | 25.09.2011 23:52
Z doslechu(od dědy Ipsnera)výborná hra, perfektní střelba a vůbec všchno O.K.Klukům dík a ať vám to špape

Paramo - Živanice

7     :     0

Sobota 17.9 2011

Kluci nastoupili ve stejné sestavě jako proti Dašicím,kromě J Votavy,takže na střídání nikdo,musí odehrát celý zápas

a na to by si měli pomalu zvykat.Třetina začala pro nás velmi dobře ,když jako první umístil do sítě soupeře Matyáš.

Naše kluky to začalo bavit a po cetru M.Váni se Pavel Křepelka elegantně sklonil a hlavou skóruje .vedeme 2:0.

Martin Šulc se rozehrál k dobrému výkonu a přidává další branku 3:0 a aby nebyl sám kdo dnes podal pěkný výkon

přidává Matyáš čtvrtý gól.4:0

Druhá třetina ,snad ukolébáni tím že vedeme a že to máme doma,nestála prakticky za nic,kluci to odchodili,žádná kombinace

souhra ani šance.

Po promluvení do ještě dětských duší o přestávce, se naše hra opět zlepšila -slušné kombinace i když zakončené nepřesnou nebo rychlou

přihrávkou,přišli na řadu i góly.Pátý a šestý gól dává Dan Bydžovský a na závěr opět skóruje Martin Šulc -tomu dnešní sedl.

Jinak je škoda ,že naši hráči více nekombinují,nekomunikují spolu a míče zezadu jsou odpalovány bez jakékoliv přesnosti.

Kluci jesti si tady někdy čtete-zbytečně se naběháte,vždyť umíte nádherné kombinace ,stačí vzpomenout na první tři jarní zápasy.

góly: Ulrych 2,Šulc 2,Bydžovský 2, Křepelka 1

Vítejte na stránce paramojunior.websnadno.cz v sekci Zápasy podzim 2011

Dašice - Paramo

1         :      3

K zápasu v Dašicích jsme nastoupili s počtem hráčů 7+ brankář,prakticky bez možnosti střídat.První třetina byla nemastná,neslaná

z pohledu obou týmů,hrálo se většinou uprostřed hřiště a spíš na naší polovině.To vše díky hromadě nepřesností na obou stranách.

Trenéři dělají vše možné,aby hráče trochu nabudili k lepšímu výkonu.V to m přichází krásný pas středem hřiště na půlku soupeře

a Jakub Votava si dokonale vede míč mezi obránci a s přhledem nedává brankáři umístěnou střelou k tyči branku.Vedeme 0:1

Soupeř během přestávky mění branaře a do hry nastupuje bývalý brankář a je to hned vidět ,zatlačují nás na naši polovinu a po chvíli přichází vyrovnání ,právě z kopačky tohoto hráče . 1:1.Lukáš však skvěle náš tým podrží ,když vychytá pár skutečných šancí.

Je tu třetina třetí a my posíláme do hry Pavla Křepelku i když mu není dobře,ten využívá přihrávku M.V. a dostává náš tým do vedení.

Soupeř se nevzdává,snaží se o vyrovnání,ale naše obrana si už hlídá nebezpečného hráče a tak soupeři nedáváme šanci na vyrovnání.

Po tom ,co naši trenéři domlouvají rozhodčímu,že nepíská fauly -jeden zákrok přeci odpíská a Dan Bydžovský s přímého kopu

zavěšuje  G ó ó ó l a vedeme 1:3 .Po hvizdu ,který ukončil zápas se naši radostně objímají .Všichni se na tento výsledek moc a moc

nadřeli.A je to tam.

perlička:po prvním gólu hráči soupeře ty vole nám dal gól ten nejmenší.

Mladší žáci Paramo versus L.Bohdaneč

6        :          0

Tak nám začala podzimní část ligového ročníku 2011 -2012 zápasem proti L.Bohdaneč.I když se zápas konal v domácím prostředí

tak diváci napřišli prakticky žádní,ale naše kluky to vůbec nerozhodilo.První třetinu jsme začali ve vlažném tempu ,snad z důvodu

skončených prázdnin a taky nástupu zpět do školy.A jelikož soupeř taky nebyl moc hrrr tak první třetina skončila nerozhodně 0:0.

Nástup do třetiny druhé byl od našich razantnější,což se projevilo i prvním gólem-skóroval Pavel Křepelka a lidi věřte nebo ne"hlavou".

A už to šlo včechno líp,během osmi minut kluci přidali další 3 branky ,když jednu dal dokonce i Votava .Až do konce třetiny byla hra

převážně v naši moci a kluci se blýskli několika přihrávkama na jeden dotek-škoda že zakončemí už nebylo jak by jsme chtěli.

Třetí třetina -v plné moci našich,kluci si vzpoměli že umí hrát pěkný kombinační fotbal a v jednu chvíli si Bohdaneč musela připadat

jak na střelnici-naši pálili snad pětkrát za sebou ,ale smůla jen do obránců.Vzápětí přošla chvíle Martina Váni,když se prokličkoval

přes čtyři hráče-pravá,levá,pravá,levá klička a zavěsil. Pak jsme přidali ještě branku a výsledek 6:0 nás těší.

branky dávali:   Dan Bydžovský  2   ,Martin Váňa  1, ...............  1