Zápasy starší přípravka PARAMO A podzim 2010

datum den čas tým domácí hosté výsledek body
2.9.2010 čtvrtek 16,00 st.elév. A Živanice PARAMO A 0:10 3
15.9.2010 středa 17,00 st.elév. A Nemošice PARAMO A 0:9 3
21.9.2010 úterý 17,00 st.elév. A PARAMO A FK AS Pce 20:0
28.9.2010 úterý 17,00 st.elév. A Staré Hradiště PARAMO A 2:7
6.10.2010 středa 16,30 st.elév. A SK DFO Pce PARAMO A  0:12 3
12.10.2010 úterý 17,00 st.elév. A PARAMO A FK Pce 3:2 3

St.přípravka PARAMO A  21.9 2010

Paramo A -- FK AS Pce

20         :      0

Zápas začal brankou hned z rozehrávky ,což naše uklidnilo a už si hráli svůj styl,předváděli pěkné kombinační

akce s většinou gólovým zakončením.Soupeř se snažil a bylo vidět že za nějaký čas bude dobrým soupeřem.

Z našich si zastříleli snad všichni a góly dávali i obránci,dokonce i náš brankář si připsal asistenci.Jeden z gólů

si dal i stále se lepšící Matyáš.Takže pochvala všem.Ve čtvrtek je trénik s přípravou na Řečany.

střelci:Šulc 2,Hofman 4,Voženílek 5,Jelínek 2,Flos 1,Gabriel 3,Bydžovský 2,Ulrych 1

krásná střela skončila krásným gólem z kopačky Michala

Starší přípravka PARAMO A 2.9 2010

Živanice – Paramo A

0 : 10

A je to tady.Další pokračování mladých fotbalistů Parama.Po letních prázdninách a prakticky bez přípravy vlétli st.elévovovéA do zápasu v Živanicích s elánnem a velkou chutí a po pár minutách soupeř inkasoval první branku.Zápas byl z naši strany velice pohledný a kluci si zahráli s velkou chutí a elánem.Takže výsledek 10:0 je výborný začátek sezóny. Pochvalu zaslouží všichni nebudu nikoho vyzvedávat až na Matyáše, který se lepší víc a víc.Smůla že mu utekli dnes 2 góly.Jinak za diváky dík.  vynikající zákrok Lukáše při penaltách

0 : 9

Hodnocení tohoto zápasu je dost složité, protože výsledek ani zdaleka neodpovídá předvedenému výkonu. Soupeřovy hráči byli

vesměs o dvě hlavy menší a fotbalově na začátku. O to větší bylo zklamání z předvedené hry a řady neproměněných šancí. Bez

nadsázky se dá říci, že celý tým tento zápas " proflákal". Hra postrádala jiskru, myšlenku a hlavně týmového ducha , což se projevovalo

ve střelbě z nesmyslných pozic, přihrávek do skupiny protihráčů a hlavně nedodržování taktických pokynů kdy hráč určený do záložní

řady prakticky celou poslední třetinu odehrál na hrotu útoku. Nebýt několika gólů z půlky hřiště a z rohových kopů výsledek by byl ještě

více pesimistický. Obávám se toho kdyby takhle hráli kluci proti komukoli jinému, odnesli by si ze hřiště takový výprask na jaký by

0 : 12

Tento zápas byl bohatý nejenom na góly ale také na chyby našich kluků. Pokud by jsme měli za soupeře družstvo, které umí trestat chyby zápas by byl vyrovnaný. První třetina se nesla v duchu ,, hrajeme proti holkám tak je budeme šetřit " ale ono to dost často vypadalo jako, že kluci nevěděli co s balonem. Takže přihrávky byli buď velmi nepřesné a nebo prudké typu střely na branku. V druhé třetině se hra o poznání zlepšila, ale přibilo nevynucených chyb uprostřed hrací plochy a následně protiútok. Třetí třetina už byla dost podobná hře na , kterou jsme vídat. Celkové hodnocení: pěkná výhra, ale nepřesnosti přihrávek pokazil celkový dojem.

Staré Hradiště - Paramo A    2  :  7

Dne 15.10 v 16,30 proběhlo poslední utkání podzimu starších elévů Paramo A vs Staré Hradiště. Začátek zápasu byl z naší strany ovlivněn změnou na malé

hřiště a tak chvíli trvalo, než si naši kluci začali dávat své klasické přihrávky,no a chvíli potom už začali padat góly do soupeřovy sítě. Pěkná hra našich se projevila

na výsledku 7 : 2 V NÁŠ PROSPĚCH. Takže pochvala  pro všechny kluky a zimu strávíme na 1.místě se skóre  61 : 4.      děda a babi

Střelci :  Martin Šulc                       1