DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

P A R A M O J U N I O R

Zápasy podzim 2011 U10

strejda | 29.10.2011 22:40
29.10.2011 PARAMO(Valy):PŘELOVICE 5:5 Třetiny: 1 : 3, 4:1,0:1.Góly vstřelili: Pavlata 3, Votava 2. Sestava: Pečinka v brance /do 3. třetiny Benda/, obrana: Smetana, Kopa, Troják, Benda; útok: Votava, Pavlata, Ždímal, Kosek. Naše hra v 1. třetině byla nepřesná, pomalu jsme přistupovali k soupeři a chybovali jsme v obraně. Přelovičtí měli mnoho prostoru pro svou hru.Po 1. třetině prohráváme 1:3. O přestávce jsme si vysvětlili, co je zapotřebí, abychom dokázali soupeře přehrát. Zejména bylo třeba hrát více na tělo a držet pozice - zejména po křídlech, aby nedocházelo k přehuštění středu. To se nám daří v průběhu 2. třetiny plnit. Kluci dobře kombinují a střílíme Pavlatou a Votavou v této třetině 4 góly na 5:4. Do 3. třetiny chtějí kluci stejnou změnu v sestavě, jako proti Bohdanči. To však byla úplně jiná situace! Tentokrát Votava a Pavlata hráli dvě třetiny bez střídání a Kopa se Smetanou měli zdravotní problémy. Klukům se proto přes velkou snahu nepodařilo udržet jednobrankový náskok. Naopak jsme dostali vyrovnávací gól na 5:5. V dalším průběhu hry již neměli kluci sílu na vyrovnání. Celkově musím všem klukům poděkovat za jejich touhu po vítězství. 3x díky!!! Nutno ještě sdělit, že u Přelovických hráli 4 hráči narození v roce 2000! Našim příznivcům a rodičům patří poděkování za podporu. Tento zápas byl posledním mistrovským utkáním v podzimní části sezóny. Sdělení: v úterý - 1. 11. 2011 v 16.30 hod.je poslední trénink venku na Paramu. V pátek - 4. 11. 2011 v 16.00 hod. je první trénink v tělocvičně školy Svítkov. Tak se mějte a čau na trénincích! Strejda /Havel/

FK Pardubice - Valy

7    :     4

strejda | 17.10.2011 22:28
17.10.2011 FK PCE-PARAMO(Valy)7:4(3:0,1:2,3:2)tak šly třetiny. Po první třetině 0:3; zkušenější kluci chtějí zkusit to, co se povedlo s Bohdančí.Za stavu 3:1(gól dal Kosek)nasazuji na zhruba 9minut Pavlatu, Votavu,Pečinku. Kluci snižují na 4:2 Pavlatou; tak končí i druhá třetina. V prvních minutách třetí třetiny Smetanova super bomba přináší snížení na 4:3. Po tlaku soupeře přichází nešťastný vlastňák(Fíďa). Tlak soupeře narůstá. Chybujeme dva rychlé góly a je to 7:3. Opět super bomba Matyáše a je to na konečných 7:4.Přestože kluci nechali na hřišti veškerou svou dovednost, na dnešního soupeře to nestačilo.Děkuji proto všem klukům za jejich přístup a nasazení.Za podporu děkuji rodičům i přátelům našeho týmu. 29.10.11 v 9.30 na PARAMU S PŘELOVICEMI. Nashledanou,strejda(Havel)

Valy - Bohdaneč

7  :      6

strejda | 15.10.2011 16:33
15. 10. 2011 Valy - Bohdaneč 7:6
Na utkání jsou omlumeni Studnička, Smetana,Kopa. Od začátku víme,že nemáme tři hráče základní sestavy. To je zlé. SESTAVA: v bráně Pečinka,v obraně Troják,Kosek - Benda,Šternberský v útoku 1.Votava,Dávid,Křepelka 2.Pavlata,Ždímal,Machač. Od začátku hrajeme na dvě pětky střídající v intervalu tří minut po celé dvě třetiny.1.třetina je hra téměř vyrovnaná s mírmou převahou soupeře. Stav po první třetině 1:2. Gól dal Pavlata.2.třetina-začíná se projevovat nedisciplinovanost našich borců. Pomalu obsazujeme,nedržíme určené posty, tlačíme se stále do středu, není komu nahrát. Mladší kluci ještě nemají herní zkušenost. Ta určitě tréninkem a časem přijde. Stav po 2.třetině 1:5.Po dohodě mužstva s trenérem stavím do 3.třetiny zkušené borce. Do brány se staví z místa obránce Benda,obrana je Troják,Štenberský později Kosek, útok Votava,Pavlata a z branky Pečinka.Úkol vyrovnat a zvítězit se pomalu naplňuje.Tomu předchází obrovská vůle kluků,kteří hrají po celou 3.třetinu bez vystřídání.Za bojovnost, nasazení a herní výkon před klukama smekám a chválím.Děkuji i ostatním klukům,kteří se dnešního zápasu zůčastnili,neboť odvedli také kus poctivé práce.Rodičům a našim příznivcům děkuji za podporu.Na závěr: U P O Z O R N Ě N Í : v PONDĚLÍ NA BÝVALÉ TESLE SRAZ V 16.00, NA PARAMU V 15.15-15.30, HRAJEME S FC PCE. PROSÍM, DOSTAVTE SE VŠICHNI! Nashledanou, strejda(Havel).

15.10 2011 v 17,06h zuřivý reportér děda

Přišel jsem na zápas ,že udělám klukům z "desítek" pár fotek a koukám ,že proti našim klukům nastupují hráči proti kterým,hráli

i mladší žáci Parama a chvilku jim trvalo než tohoto soupeře zvládli.Bohdaneč působí sehraně a prim tu hrají dvě hráčky.

A když to pár minutách vypadá pro náš tým bledě,prohráváme 0:2,říkám si to bude darda ,asi to tady prohrajem.I když máme šance

a podle diváků i rodičů,na Bohdaneč máme ,tak se stále nedaří dát gól.Za stavu 1:5 přichází z mrtvých vstání našich borců

pod vedením strejdy Havla . A musím uznat že třetí třetina byla jednoznačně pod naším tlakem na soupeře  a pak to přichází

2:5,3:5,4:5,5:5  a říkám si bod je doma .Jenže naši nepřestávají jít za vítěstvím a to se jim podařilo.

Takže gratuluji a smekám .děda reportér

Srch - Valy

6    :  7

strejda | 10.10.2011 21:29

sestava: v brance =Studnička,obrana =Smetana-Kopa,Trják-Benda,útok=Pečinka-Pavlata-Ždímal,=Kosek-Svatoň-Votava=Křepelka-Votava.D-

-Machač

1.třetina 1:5,2.třetina 2:7,3.třetina 6:7

Góly stříleli-:Pavlata 2,Votava j. 2,Kosek+ Pečinka,+ Machač po jedné.

K tomuto zápasu se dostavil dostatek hráčů a tak jsme od začátku hráli na 3 útoky a 2 obrany.Hra v první třetině byla u všech obětavá

bojovná a soustředěná.To nám přineslo vedení 5 : 1.Ve druhé třetině se pomalu ale jistě začalo vytrácet soustředění,a to zejména u mladších

kluků.Projevilo se i několikeré chybné rozhodnutí domácího rozhodčího.Po této třetině byl stav 7 : 2.V třetí třetině nás soupeř zaskočil třemi

rychlými brankami za sebou.To se projevilo dalším zvýšením nesoustředěnosti.Přesto jsme dokázali až do 12.minuty 3.třetiny hrát na

všechny útoky:Na posledních pět minut jsme museli na hřiště poslat Pečinku,Pavlatu,Votavu.J. kopu a Trojáka.Jejich úkolem bylo udržet

vítězství na naši straně.TO SE PODAŘILO!!!  konečný stav :6 :7.

9.10.2011 Srch : Valy = 6:7.Nejdříve to vypadalo na"sranda mač" 1.třetina lehce vedeme 5:1.Po druhé třetině 7:2; v této části zápasu se začíná u mladších kluků projevovat nesoustředěnost.V poslední třetině dostáváme 3rychlé góly a 8minut před koncem dostáváme 6.gól na 6:7. Poslední minuty už zůstavají na hřišti nejzkušenější. Ztrátu soustředění přisuzuji zejména tomu, že při střídání tří útoků dochází k dlouhým,zhruba 8mi, minutám bez zapojení do hry.Proto se nelze divit nesoustředění kluků.To bylo k objasnění prudké změny ve výsledku. A nyní k samotné hře: hra v první třetině perfektní u všech kluků.Přehráváme soupeře se všemi třemi útoky a i obrana je bez chyby.Jeden gól je dokonce jak od Španělů. Za první třetinu zasluhují kluci pochvalu a poděkování, a to všichni bez rozdílu. Další průběh zápasu jsem už okomentoval. Znovu bych chtěl poděkovat všem,kteří podporují naše kluky v našem snažení. Ahoj strejda(Havel)

Valy - Lipoltice

9       :    6

strejda | 04.10.2011 22:39
9:6 to je výsledek dnešního zápasu s Lipolticemi(4.10.11).V první třetině se mnohým mohlo zdát, že jsme zastihli soupeře ve špatné formě. Mohl jsem střídat i kluky,kteří přišli z "8" i jejich hra na soupeře platila. Dokonce Ondra Ždímal dal branku.Druhá třetina však znamená obrat ve hře. V krátké době stahují na rozdíl jedné branky.Musím se rozhodnout hrát nebo vyhrát. Vítězí ve mě výhra.Tomu se podřizuje střídání pouze obrany a nejsilnější útok hraje téměř celou 3.třetinu bez vystřídání.Jsem rád jak utkání skončilo, ale na druhou stranu nám ukázalo na nevyrovnanost našich řad.Na tom musíme pracovt při trenincích.V celkovém hodnocení chválím opět celý tým, neboť z kluků je cítit jejich touha po vítězství a toho si u kluků vážím.Děkuji klukům,rodičům a všem, kteří nám pomáhají.Na shledanou strejda(Havel)

Bukovka - Valy

4       :     14

Smazat strejda | 25.09.2011 23:25
Dneší zápas proti Bukovce,. jak sám výsledek ukazuje (14:4) patřil jak po herní stránce,tak poctivým přístupem,bojovností a obětavostí k nejlpším v letošním podzimu.Jmenovitě chválím:Studničku,Votavu Davida i Jakuba,Smetanu,Štenberského,Pečinku,Pavlatu,Bendu,Křepelku Jana a Kopu.Především hodnotím to,že poctivě bjovali i když už vedli velkým rozdílem.Chybičky v obraně projednáme v soukromí týmu.Ještě bych měl malé přání a to, aby nás bylo více a mohli jsme střídat celé pětky.To by bylo FAJN!!!Poděkování patří také rodičům,kteří podporují naše i jejich zlatíčka.Příště se těší na shledanou strejda

Tak jsem dostal do ruky detaily ze zápasu,myslím že velkého komentáře není třeba,to hlavní už tady napsal strejda ,trenér,

Sestava : v bráně Studnička ,,obrana Šternberský,Benda,Kopa,Smetana,,útok Votava J.Votava D.,Pečinka,Křepelka Jan

Branky jsme sázeli soupeři v tomto pořadí:Pavlata,Votava.Pavlata ,Bukovka ,Pavlata- t.je 1.třetina

Pavlata,Pečinka,Pavlata,,Pavlata,Bukovka,Bukovka,Pečinka  2.třetina

Bukovka,Pavlata,Votava,Pečinka,Křepelka Jan,Votava 3.třetina

strejda | 18.09.2011 21:00
V utkání se Zdechovicemi si zaslouží pochvalu všichni kluci.Ke sřídání jsme měli pouze 3 hráče.O to větší bylo nasazení a snaha všech,kteří se zůčastnili.Především oceňuji bojovnost.Sopeř stále vedl, ale v posledních pěti minutách naši hoši dokázali maximálním tlakem vyrovnat.Nebudu nikoho kritizovat,neboť z vlastní zkušenosti vím,jak dokáže necitlivě i dobře myšlená kritika působit.Za vstřelené góly díky Honzovi a Matějovi a všem ostatním za bojovnost.Rodičům děkuji za pomoc a podporu.Ahoj strejda.

Valy- Zdechovice

4  :       4

Zuřivý reportér se omlouvá,že ze zápasu pořídil jen jeden snímek,ale blahopřeji "desítkám "  k jednomu bodu za remízu

Soupeř se ujal vedení,vyrovnával Matěj Pavlata,soupeř znovu ve vedení už na 1:3,snižuje Machačna 2:3 a znovu nám soupeř

utíká o dvě branky .Machač opět snižuje na 3:4 a vsamotném závěru kdy už si soupeř myslel že má vyhráno vyrovnává Matěj

Pavlata.

Choltice - Valy

4       :    5

Dne 9.9 2011  v 16,30 se naše mužstvo utkalo S Cholticemi na jejich hřišti.A pravděpodobně na přivítanou nebo aby nás probudili

přišel první útok a prohráváme 1:0,jenže naši nejsou žádní hej nebo počkej tak rozjeli tu svoji hru  a bylo to tady Jakub Votava střílí

a je vyrovnáno 1:1.Po několika našich pěkných a povedených útocích- rána a do listiny střelců se zapisuje Jakub Kosek.

A aby se soupeř nerozkoukal přidává přidává Jakub Votava třetí branku a vedeme 3:1. Hra se přelévá ze strany na stranu,naši borci

z jednoho krásného útoku navyšují na 4:1 a hádejte kdo je střelec? ,no přeci Jakub Votava.Vedení našeho týmu i diváci si myslí že je

soupeř zralý na ručník a ouha Aleš Mach snižuje na 2:4 achvíli na to Patrik Plechatý na 3 : 4 a už se začínáme bát že soupeř srovná

a bude dělba bodů střílí Matyáš Pařízek z dálky a krásný , angličan, je v bráně ,je to veselejší a zbývájí dvě minuty do konce ,když Choltice snižují

na 4 : 5 ,nervy znovu pochodují ,a v tom rozhodčí zápas končí.Uf .

Zuřivý reportér dodává -na to že se kluci celé prázniny neviděli a pořádně netrénovali "klobouk dolů".Delegace z výboru Parama vedená

Robertem Novotným byla taktéž nad míru spokojena a jen vzdychali-kdyby takle hráli naši dospělí,teď nám nezbývá než si na tuhle mládež