9

Paramo - Choltice

6 : 3

Střelci : Křepelka 3, Doležal 2, Váňa 1.

Naši kluci vlétli na soupeře hned od první minuty a než se stačili rozkoukat vedli jsme 2 : 0. Tlak jsme si vytvořili takový, že po první třetině hry jsme odcházeli z plochy s třígólovým vedením. Druhá třetina byla z naší strany velmi vlažná a toho také využil soupeř a po rychlém průniku naší obranou vstřelil branku (1:3). Při třetí třetině se opět projevila chuť bojovat a začali jsme ovládat celou plochu. Bohužel po dvou nevalně vypadajících útocích Choltic  padli dva góly a to za velké podpory dvou našich hráčů, když jeden umístil do vlastní sítě odrazem záložník a druhý gól podběhl brankář. I přes několik nepřesností v obraně jsme vyhráli vcelku v pohodě. Bohužel se projevila střelecká nepřesnost v pohybu a malý důraz ve středu herního pole. Od tohoto zápasu budeme vyhlašovat nejlepšího hráče utkání, tentokrát jsme se shodli na jasném výtězi a to Milan Flos.

Gratulujeme

Karlos

Paramo – Živanice

3 : 1

image

Střelci: Váňa 2, Křepelka 1

Zápas se hrál za silného a studeného větru.Kluci měli soupeři co odvádět za podzmní zápas a tak se do nich pustili s elánem ,hnáni touhou po vítězství.A bylo to na hřišti vidět,přesné pasy a kombinace byli kvitovány diváky,Michal Hofman přiváděl svým pohybem po hřišti,úniky a přihrávkami soupeře k zoufalství.Po jednom závaru zavěsil M.Váňa góóól a bylo to 1:0,blýskl se i Lukáš když čistý gól vytáhl nad břevno.

V druhé třetině po chvilkovém výpadku obrany soupeř vyrovnal,ale to bylo z jeho strany vše,kluci nepolevili a šli dál za vítězstvím,což korunovali druhým gólem po úniku a krásném pasu na Křepelku předvedl Michal.Pavlovi nezbylo nic jiného než zavěsit.

Převahu kluci korunovali v třetí třetině další trefou M.Váni a dál předváděli svůj fotbalový koncert .Další gól již nepadl i když Michal zase zamotal soupeři hlavu svým únikem a trefil Tyč.

Nejlepším hráčem tohoto zápasu bez vyjímky MICHAL HOFMAN

Chválíme celé mužstvo,gratulujeme jen tak dál.

děda Ipser

Dašice - Paramo

0 : 1

Hodnocení tohoto zápasu je velice těžké,neboť kluci nastoupili proti mužstvu ze spodku tabulky,které měli jednoznačně přehrát.A v tom byla potíž:dva urostlí obránci

se nehnuli z místa a zbylých pět běhavých,malých kluků hrálo styl"hurá za balónem" a byli našim v patách.Soupeř prakticky za celých 60 minut nepřekročil půlící čáru

Na začátku druhé dvacetiminutovky předvedli naši krásnou akci na tři doteky ,kterou zakončili vedoucím gólem.A už to vypadalo ,že zlepšíme hru a hlavně přihrávky

ale nic z toho nepřišlo.Jednogólové vedení kluci udrželi až do konce zápasu.Ale i takový je fotbal 3 body jsou a za to kluci taky díky.

Kluci se po zápase v šatně shodli,že jim to prostě tentokrát nešlo.V tomto se nejlepší hráč nevybíral.

děda Ipser

Gól: Křepelka Pavel

Paramo - Chvaletice

2 : 1

V sobotu 23.4 2011 naši kluci narazili na zdatného soupeře,jemuž měli co odvádět z podzima 2010 a to nejen výkon ale i prohru.Po školení od trenérů se kluci do nich nebojácně

pustili ,bylo vidět maximální snahu a nasazení od všech hráčů.Soupeře jsme začali chvílemi přehrávat a náš tlak vrcholí vedením 1:0.V druhé třetině nás zas po chvilkovém výpadku

vyškolil soupeř a srovnal na 1:1.Hrála se vyrovnaná partie a naše kluky hnala větší touha po vítězství a tak na soupeře zatlačili a vytvořili si několik slibných šancí/škoda fantastické

hlavičky / . A pak to přišlo Michal nádherným únikem po pravém křídle ,přichází přihrávka před branku a Pavel dává víííítězný góóól tohoto zápasu.Soupeř se ještě snažil o vyrovnání,

ale kluci už si vítězství nenechali vzít.Pochvalu dnes zaslouží všichni co byli na hřišti.

góly: Dominik Velinský 1,Pavel Křepelka 1                  Omluva : Dominiku promiň

takže kluci jen tak dál ,,díky za diváky.

Paramo -FK AS Pce

7  :  0

Zápas začal opět plně v režii našich hráčů,soupeře jsme přehrávali po všech stránkách/vyjímkou byl brankář,zaslouží pochvalu/.Jedna hezká akce střídala

akci ještě hezčí.Celé mužstvo hrálo jako z partesu.Dan si zkoušel parádičky jak z anglické ligy,Michal zase dal parádní gól za který by se nemusel stydět ani Mesi.

Takže klukům zaslouženě gratuloval celý tým trenérů.Nejlepším hráčem bylo vyhlášeno ,,celé mužstvo,,.

Góly: Michal 3,Doležal 1,Ulrych 1,Váňa 1, Bydžovský 1

FK 1899 vs Paramo

7    :       0

Utkání od kterého jsme všichni hodně očekávali se nevyvíjelo pro naše borce nijak příznivě,už po příchodu na hřiště,kdy spatřili soupeře /kluci jako buci /.

Autkání začalo  s velkým respektem z naší strany ,čtyři byli vzadu střed prázdný a tři vpředu,i přes snahu znepříjemnit soupeři jeho hru jsme v prvních dvaceti

minutách prohrávali dost vysoko 5 : 0,druhá třetina po poradě s trenéry byla z naši strany o moc koukatelnější,kluci byli na hřišti vidět ,pomalu ztráceli respekt a to

se projevilo i tím že jsme sice žádnou branku nedali ale také nedostali.Zlepšený výkon pokračoval  i v třetině poslední,sice jsme inkasovali další dvě branky ,ale

Paramo A versus Živanice 7:1

A je tady první jarní zápas St.příprvky sezóny 2011.

Zápas jako obvykle,když kluci nastoupí na menší hřiště než hrají jako ml.žáci,nepřesnostmi v přihrávce a překopávání i celého hřiště.

Postupem času jsme si začali přivykat na menší rozměry a dávali i kýžené branky do soupeřovy sítě.Soupeře jsme začali přehrávat ve všech směrech.

Někomu se to nemuselo líbit,ale myslím si že kluci předvedli solidní výkon a vítězství si jednoznačně zasloužili.

Gólay :Matyáš Ulrych1, Michal.Hofman 6 z toho prý měli být 4 centry ale v důsledku menšího hracího prostoru to byly góly ,A tak sory říkal Michal " to byl centr".

hodnocení psal:děda Ipser

FK AS Pce - Paramo A

2 : 12

Pondělní zápas našeho mužstva proti soupeři s kterým hráli v sobotu ml.žáci měl prakticky shodný průběh,kdy jsme se v první třetině ujali vedení 3:0

a zápas měli po celou hrací dobu plně ve své moci,pár chyb se určitě našlo/vyložené šance ke skórování,čtení hry atd./ ale jak říkám vydařené utkání

z naší strany,protože tento soupeř nás prakticky neprověřil.Výhra 12:2 hovoří za vše.Takže kluci jen tak dála díky za hezkou fotbalovou podívanou.

děda Ipser

góly:Martin Váňa 2,Křepelka 5,Bydžovský 4,Šulc 1

Paramo - St.Hradiště 3 : 1 Zuřivý reportér děda Ipser zdraví všechny fanoušky Parama.Dnešní utkání se neslo v duchu že klukům je menší hřiště malé.

Soupeř ze St .Hradiště jim byl vyrovnaným soupeřem.Vzápase jsme se ujali vedení brankou Dana z přímého kopu a po pěkné

kombinaci po ose Martin Šulc.,Dan- Pavel Křelka pavel pohodlně zavěsil a bylo to 2:0.St.Hradiště hrálo pěknou kombinační hru

a tak bylo našim klukům vyrovnaným soupeřem ,což se projevilo dvěma tyčemi.Dan pak pojistil naši výhru třetím gólem a kluci si v šatně s chutí

zahulákali vítězný pokřik.Jinak se dá říci,že to vydřené vítězství.

góly : Bydžovský 2, Křepelka 1.

Paramo - DFO Pce

8 : 0

Úterý 24.5 2011 .Zápas s dívčím mužstvem.Takže jak to vlastně bylo,kluky vedla nutnost a snad i povinostnad děvčaty zvítězit.V první třetině zápasu se kluci

chvíli rozkoukávali a zkoušeli ,co holky dovedou a musím uznat že děvčata předváděla pěknou hru i některé akce.Pak se projevila větší sehranost našich i když to chvilkama

taky nebylo nic moc,ale zaslouženě jsme se ujali vedení 3:0,když všechny tři góly dal Michal.Po první pauze jsme vedení navýšili a pak pkračovali až  na konečných 8: 0

když další góly dali M.Šulc1,Dominik 1,Petr Gabriel 1,P.Křepelka 2.

foto bude zítra až nabiji baterku a bude jich málo za což se omlouvám Děda Ipser

FC Pce - Paramo A

0 : 6

30.502011 na hřišti Tesly se odehrál rozhodující zápas o první místo ve skupině starší přípravka A,naši borci nastoupili v plné sestavě .Pár minut trvalo než si zase zvykli

na menší hrací plochu,ale pak rozehráli pěknou partiji s výsledkem 3:0 pro nás v první třetině.Druhá třetina skončila nerozhodně ,neboť jsme trošku povolili.Soupeř se snažil

a chvilemi předváděl pěkné kombinace ,ale před Lukáše se prakticky nedostal a tak zkoušel pár střel z dálky a s těmi si Lukino poradil. Třetí třetina v převaze našich byla zatížena

salšími třemi góly do soupeřovy sítě.

Paramo A - Nemošice

13 : 0

Velký debakl přinesl dohrávaný zápas s Nemošicema ,snaživý a slušně kombinačně vybavený soupeř.Po chvilce ,kdy se naše srovnali s malým hřištěm,začalo ostřelování

soupeřovy branky a po pár nevyužitých šancí se ujímáme vedení v první třetině 4:0,druhá třetina z naši strany spíše uklidňující nabyla na góly tak bohatá,zato třetí třetina

vypadala jako když se rozjede brankostroj.Soupeř se sice párkrát dostal na dohled naší branky ,ale chybělo mu zakončení.

Tímto jsme vyhráli naši skupinu  a o celkovém vítězi se rozhodne turnaji čtyř mezi skupinami A  - B v neděli 12.6 2011.

FK AS Pardubice

Hrálo se každý a každým,jako první jsme nastoupili proti ambiciózním hráčům z FK ,kterým jsme prakticky nic nedovolili a po pěkné přihrávce

Pavla se do rány položil Dominik a nádhernou střelou k tyči zavěsil.Vedení nám vlilo ještě více sebevědomí a vůbec nevadilo že FK hraje kraj.

Paramo A -FK AS Pce 1:0

Paramo A - Paramo B 7:2

Paramo A – Lipoltice 3:0

Zápas S Lipolticemi ,tady jsme si jistili další 3body když jsme je porazili 3:0.Zato zápas s naším Béčkem se nevyvíjel nijak příznivě,

neboť 24 vteřin po hvizdu jsme prohrávali 1:0 a chvilku trvalo než začal náš gólový koncert.Pavel 2branky ,Dan 4branky a kdo dal sedmou,to už ani nevím.

Za soupeře skóroval 2x Vojta.

Umístění: 1. místo Paramo A

2. místo FKAS Pce

3. místo Paramo B

.

• Stiskněte tlačítko listování.
  • U bloků, které mají být skryty, vyplňte nově zobrazené textové pole.
  • Všechny bloky s vyplněným listováním budou na stránkách skryty, kromě prvního v pořadí.
  • Tlačítko přidat odkazy vytvoří nový blok se zástupcem, který bude na stránkách nahrazen odkazy. Tyto odkazy budou shodné s vyplněnými nadpisy u listování a budou přepínat příslušné bloky.
  • Ze všech bloků, které mají vyplněné listování, bude zobrazen vždy pouze jeden. Bloky, které nemají vyplněné listování vůbec, budou zobrazeny vždy.